Connect with us

Didim

Gazetemize reklam vermek için…

Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz tüm reklamlar ayrıca tüm sosyal medya kanallarımızda instagram + facebook + youtube da ve www.didimjetmagazin.com internet sitemizde bedelsiz yer alır.

Published

on

Didim Jet Gazetesi_Umut Kaşan

Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz tüm reklamlar ayrıca tüm sosyal medya kanallarımızda instagram + facebook + youtube da ve www.didimjetmagazin.com internet sitemizde bedelsiz yer alır.

 • İşinizi ve hizmetlerinizi anlattığınız bilgilendirici metin , satışa yönelik
 • Özel Basın Bülteni,
 • Özel Röportajlar,
 • Davet, Açılış,
 • Duyuru , Kampanya ve tüm diğer tanıtıcı faaliyetler için gazetemiz size bedelsiz “Profesyonel Reklam Desteği” de sağlayacaktır.
  ( Görsel grafik tasarım ve tanıtıcı video hazırlamak gibi )

Bununla beraber tüketici nerede ise biz de oradayız. Özellikle çok aktif olduğumuz instagramda çok takipçili üç ayrı hesap Story ve Story Video ve Post özel tanıtımları ( tanıtım metinleri ) ile sizi işinizi, ürününüzü, kampanyanızı satışa yönelik özel reklamlar ile duyurur.

Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz Reklam hem gazetemiz üzerinden hem de tüm sosyal medya kanalları üzerinden ayrı yayınlananır. Gazetemize :

 • TAM SAYFA (28,5 cm x 41,5)
 • YARIM SAYFA (28,5 cm x 16,5)
 • ÇEYREK  SAYFA (9,5 cm x 16,5)  Reklam verebilirsiniz.

İnstagram Story Post ve Post Video Nedir ?

Instagram ‘Stories’ yani ‘Hikayeler’ özelliği kullanıcıların ekranına düşen, profile girmeyi gerektirmeyen 15 sn’lık özel dikey formattı olan ve 24 saat içerisinde otomatik olarak silinen fotoğrafların paylaşılmasını sağlıyor. Bu şekilde takipçilerinizi ve firmanızı etiketleyerek reklamı size yönlendiriyor, paylaştığınız fotoğrafları milyonlarca takipçi görüyor ve bu fotoğraflar instagram standarları gereği 24 saat içerisinde siliniyor.

Instagram ‘Post’ yani ‘Video Paylaşım’ özelliği profilinizde ilgili paylaşım tarihinde sabitlenen takipçilerinizin beğeni ve görüşlerine açık paylaşımlardır. Sizin profilinize girildiğinde görülebilir. Bu instagram paylaşımları özel reklam görseli, olabildiği gibi size özel kısa bir video ve tanıtım metni de olabiliyor. İnstagram standartları ile 59 sn lik paylaşımlara imkan veren bu “Post Video” özelliğini milyonlarca kişi-firma – marka profosyonel tanıtım için kullanıyor.

TAM SAYFA REKLAM

Gazetemizin çıkan bir baskısında “Tam bir Sayfa” reklamlar (28,5 cm x 41,5) için görsel reklam ve video reklam tasarımlarımız ücretsizdir.

Tam sayfa reklam için öncelikle yerimizin müsait olması gerekiyor.İlgili reklam alanı en çok talep edilen reklam alan olduğu için daimi önceliğimiz mevcutta reklam veren kişi firma ve markalar olduğu için reklam alanımız var ise reklamınızı kabul edebiliyoruz.

 • Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz tam sayfa Reklam ile 15 gün boyunca tüm sosyal medya kanallarımızdan post + story post ve story video paylaşımları ile sosyal medyada da reklamınızı yapıyoruz. Size özel hazırladığımız tüm reklam envanterini daha sonra da kullanmanız için sizinle de paylaşıyoruz.
 • 15 gün boyunca hep aynı tanıtım videosunun paylaşılmaması için de üç farklı ayrı kısa tanıtım videosu hazırlıyoruz. Tam Sayfa Gazete Reklamı paketinde  5 ayrı story paylaşım görseli tasarımı ve 3 ayrı story video post vardır.”
 •  Didim’in çok sevilen ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen “@didim_jet_sosyete” tescilli marka insagram hesabı Ege İdea Dergi instagram hesabı @didimdergi ve gazetemizin instagram hesabı @didimjetmagazin sadece “Didim Jet Magazin Gazetesindeki” reklamları paylaşır ve duyurur.
  Bununla beraber @dualiteli Umut Kaşan da size gereken reklam desteğini sağlar.
 • @didim_jet_sosyete” insagram hesabında, gazetemizdeki tam sayfa reklam içeriği ile aynı olacak şekilde her gün “Story Video” olarak yer alacaktır. Bazen günde iki kez iki ayrı paylaşım yapıyoruz.
 • Gazetemizdeki reklam görselinizi instagram postu olarak da paylaşıyoruz.
 • @didim_jet_sosyete” paylaşımlarının yanı sıra isme özel bir pencere ile reklamınızı profilinde sabitliyor.
 • @didim_jet_sosyete” story ve post paylaşımlarında web sitenize ya da ilgili satış sayfanıza link yönlendiriyor.
 •  wwww.didimjetmagazin.com internet sitemizde Jet Reklam linkinde göreceğiniz gibi ilgili reklamınızın Youtube kanallarında da yer almasını sağlıyor ve bu linki web sitemizde de paylaşıyoruz.

YARIM SAYFA REKLAM

Gazetemizin çıkan bir baskısında ” Yarım Sayfa” reklamlar (28,5 cm x 16,5) için görsel reklam ve video reklam tasarımlarımız ücretsizdir. Tam sayfa reklam için öncelikle yerimizin müsait olması gerekiyor. İlgili reklam alanı için daimi önceliğimiz mevcutta reklam veren kişi firma ve markalar olduğu için reklam alanımız var ise reklamınızı kabul edebiliyoruz.

 • Gazete reklam tasarımları ile birlikte size özel instagram ve facebook kısa video tanıtımlarınız için de ayrıca tasarım bedeli talep etmiyoruz. Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz tam sayfa reklam ile 15 gün boyunca tüm sosyal medya kanallarımızdan post + story ve story video paylaşımları ile sosyal medyada da reklamınızı yapıyoruz. Size özel hazırladığımız tüm reklam envanterini daha sonra da kullanmanız için sizinle de paylaşıyoruz.
 • Yarım Sayfa gazete reklamı paketinde  2 ayrı paylaşım görseli tasarımı ve 1 ayrı story video paylaşımı hazırlıyor 15 güm boyunca tüm sosyal medya hesaplarımızda düzenli aralıklarla paylaşıyoruz.
 • Didim’in çok sevilen ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen “@didim_jet_sosyete” tescilli marka insagram hesabı Ege İdea Dergi instagram hesabı @didimdergi ve gazetemizin instagram hesabı @didimjetmagazin sadece Didim Jet Magazin Gazetesindeki reklamları paylaşır ve duyurur. Bununla beraber @dualiteli Umut Kaşan da size gereken profosyonel reklam desteğini sağlar.
 • @didim_jet_sosyete” insagram hesabında gazetemizdeki yarım sayfa reklam içeriği ile aynı olacak şekilde düzenli aralıklarla “Story Video” olarak yer alacaktır.
 • @didim_jet_sosyete” paylaşımlarının yanı sıra isme özel bir pencere ile reklamınızı 15 gün boyunca profilinde sabitliyor. ( Reklam çalışmamız bitince siliniyor )
 • @didim_jet_sosyete” story ve post paylaşımlarında İlgili satış sayfanıza ya da web sitenize link yönlendiriyor.
 • wwww.didimjetmagazin.com internet sitemizde “Jet Reklam” linkinde göreceğiniz gibi reklamınızı web sitemizde de paylaşıyoruz.

Kısaca Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz Yam Sayfa Reklam ile size özel 2 ayrı tanıtım görseli (tanıtım metni) + 1 instagram post video + 1 instagram story video + instagramda Didim Jet Sosyete Hesabı dahil 3 ayrı hesaptan 15 gün byounca düzenli reklam.

 

ÇEYREK SAYFA REKLAM

Gazetemizin çıkan bir baskısında ” Çeyrek Sayfa” reklamlar (9,5 cm x 16,5) için görsel reklam tasarımlarımız ücretsizdir. Çeyrek sayfa reklam için öncelikle yerimizin müsait olması gerekiyor. İlgili reklam alanı için daimi önceliğimiz mevcutta reklam veren kişi firma ve markalar olduğu için reklam alanımız var ise reklamınızı kabul edebiliyoruz.

 • Gazete için hazırladığımız reklam tasarımlarınızı aynı zamanda story paylaşımında kullanıyoruz.
 • Didim’in çok sevilen ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen “@didim_jet_sosyete” tescilli marka insagram hesabı Ege İdea Dergi instagram hesabı @didimdergi ve gazetemizin instagram hesabı @didimjetmagazin sadece Didim Jet Magazin Gazetesindeki reklamları paylaşır ve duyurur. Bununla beraber @dualiteli Umut Kaşan da size gereken profosyonel reklam desteğini sağlar.
 • @didim_jet_sosyete” insagram hesabında 15 gün boyunca gazetemizde kullandığımız görsel reklamı düzenli aralıklarla “Story ” olarak yer paylaşır. İnternet siteniz ya da ilgili satış sayfanıza link yönlendirir. Sizden gelen etiketleri kabul eder.

 

Didim

SATILIK DAİRE – Realty World Kıyı Gayrimenkul

Didim Altınkum Mahallesi Avcılar Bölgesi’nde. Miranda Gardens Sitesi içerisindeki 2+1 Ara Kat Dairedir. İLETİŞİM: Realty World Kıyı Gayrimenkul

Published

on

Satilik Daire- RealtyWordKiyiGayrimenkul

SATILIK DAİRE

MİRANDA A7

Didim Altınkum Mahallesi Avcılar Bölgesi’nde.

Miranda Gardens Sitesi içerisindeki ara kat dairedir.

2 Yatak Odası,

Açık Mutfak,

1 WC Banyo ve

2 Adet geniş balkondan oluşmaktadır.

Yatak Odasının Balkonu 15m2 ve Salonun Balkonu 30m2’dir.Kısmi eşyalıdır.

FİYATI: 435,000

İLETİŞİM: Realty World Kıyı Gayrimenkul

Gökhan Dura : 0 543 573 27 59

Continue Reading

Didim

COVİD-19 ‘U BİTİRECEK AŞILARI BAŞLADI, O TARİHİ ANLARA TANIKLIK ETTİK…

#CoronaVac aşısı olan ve açıklamalarda bulunan Didim Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ethem Bilgiç ” Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemine (ÇKYS)  kayıtlı 340 personelin bulunduğunu belirterek “340 personelimizden 36’sı Covid-19 geçirdiği için yaklaşık 300 personelimize aşılama yapacağız. Hastane bünyemizde oluşturduğumuz 10 adet aşı odasında aşılama işlemlerini gerçekleştireceğiz. Elimizde yeterli sayıda aşımız mevcuttur. 

Published

on

Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla acil mücadele kapsamında kullanılacak CoronaVac aşısı, tüm Türkiye’de olduğu gibi Didim’de de görev yapan yaklaşık sayıları 300’ü bulan sağlık çalışanlarına randevu sistemi ile 14 Ocak 2021 günü sabah saatlerinden itibaren uygulanmaya başlandı. 28 gün sonra ikinci doz aşı uygulaması tekrarlanacak.

#CoronaVac aşısı olan ve açıklamalarda bulunan Didim Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ethem Bilgiç “Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemine (ÇKYS)  kayıtlı 340 personelin bulunduğunu belirterek “340 personelimizden 36’sı Covid-19 geçirdiği için yaklaşık 300 personelimize aşılama yapacağız. Hastane bünyemizde oluşturduğumuz 10 adet aşı odasında aşılama işlemlerini gerçekleştireceğiz. Elimizde yeterli sayıda aşımız mevcuttur.

İlçemizde bulunan sağlık çalışanları randevu aldıkları takdirde Didim Devlet Hastanesi bünyesinde aşı uygulaması gerçekleştireceğiz.

65 yaş üzeri vatandaşlarımız, MHRS sisteminde açıldığı takdirde randevu alarak aşı olabilecekler.

Ege İdea Dergi / Jet Magazin Gazetesi – Haber : Ege KandemirUmut Kaşan

Continue Reading

Didim

Hayatımız Porno olmuş. Kral da Çıplak. Bu dizi de Didim’de çekildi…

Pornonun tüm toplumlarda hayatın her alanında kendine yer bulduğu ve bulunduğu her yerde bir rant olduğunu ve toplum olarak el altından gayet iyi beslediğimizi düşünürsek müthiş iki yüzlüyüz.

Bu çok ayıp, bu ahlaksızlık bu kadarı da olmaz ki! Ohh iyi olmuş bu ahlaksızlıklar toplumu aile yapımızı bozuyor iyi oldu diyenlere de bir çift lafım var. Ahlaksızlık, yalancılık, şarlatanlık ve özel hayatın ihlal edildiği sabah kuşakları, +18 uyarısı taşımayan diziler, televizyon programları duyarınıza gitmiyor mu? Yaş sınırı olan ücretli ve özel bir platformda yayınlanan kategorisi, tarzı belli bir dizidir çıplak.  Altı ay sonra yayından kaldırmak da sansürdür. 

Published

on

Çıplak Dizisi Didim'de Çekildi
Prev1 of 2
Use your ← → (arrow) keys to browse

Peşin peşin başta şunu kabul edelim. Evet son yıllarda pornoya kolay erişim, güzel olan her şeyi de pornografik hale getirdi.

Pornonun giderek yükselen grafiği güzellik algımızı da değiştirdi. Güzel kadın, seksi kadın demek oldu. Oysa güzelliğin tek işlevi insanlarda seks isteği uyandırmak değildir, Olmamalıdır da!  Güzelliğin tek işlevi seksi olma halini, hani tabiri caizse seksilik ölçüsü kabul edilen seksapaliteyi canlandırmak mıdır?  Ne münasebet!

Mimaride, tasarımda, resimde, sanatta nasıl ki pek çok farklı güzel tarz varsa kadın da çok farklı şekillerde güzel olabilir. Güzellik algımıza gelen filtreler, kolay güzellikler, anlık çarpıcı değişimler daha genç, daha güzel, daha seksi halleri getirdi. Bedenimizi gençleştirir ve güzelleştirirken bilmeden, anlamadan ruhumuzu da çürüttü ve çirkinleştirdi.

Kaz ayaklı, yamuk burunlu, ince dudaklı ya da koca popolu kendine has çok da güzel kadınlar vardı eskiden. Nerede onlar? Şimdi herkes tornadan çıkmış gibi. Aynı kaşlar, aynı dudaklar, aynı bakışlar, aynı pozlar, aynı seksi pozlar.

Latincede Porn fahişe demek. Porno da dolaysız bir biçimde, gerçek hedefi cinsel arzuları hareketlendirmek olan, duyarlılığı köreltirken hazzı besleyen ve bundan beslenen durum. Pornografi de illa kadın, seks, resim veya yazı demek de değil. Her şeyin pornosu var.

Misal FoodPorn diyor ecnebiler.

Yiyeceklerin, yemeklerin özellikle reklamlarda çeşitli erotik yan anlamlarla doldurulması demek food porn. Reklam ya da pazarlama sektöründe olanlar çok iyi bilir. Özellikle şu son dönem sadece food porn işler var. Kaşıktan sosu damlayan profiterol videoları, kırmızı ruju ile dondurma yiyen kadınların olduğu reklamlardan bahsediyorum.

Misal bir kasap tıpkı bir kadını sever gibi sevdi eti, şaplakladı eti, sevişir gibi pişirdi ve hiç olmadık paraya sattı ve kendisi de yarı çıplak halde olayın sonunda acayip bir el hareketi ile tuz ekledi pişmiş etinin üzerine. Adı zamanla jenerik bir markaya dönüşen, fenomenleşen bu ünlü aşçı kişiyi tanıdınız hemen değil mi? Satış rekorları kırdı ve elbette hemen kötü taklitleri çıktı. Aslında food porn yaparak, et şaplaklayarak ve sevişmeye hazır gibi yemek pişirerek ünlü oldu.

Oysa bizim kültürümüzde ölmüş hayvana bile olsa yapılan böylesi bir muamele ayıptır, günahtır, haramdır. Müslüman mahallesinde salyangoz sattı ve sattı da yani! Bu durum aynı zamanda gerçek bir başarıdır. Ayıptır, günahtır, haramdır ahlak dışıdır gibi tüm durumlar çok ünlü ve çok takipçili kişilerde kayıtlara geçmiyor olmalı ki her aşçı bir kez elindeki ete vurmuştur bu food porn yapan ünlü ve tanınmış açşı sayesinde.

Halimeyi samanlıkta bastılar, şalvarını gül dalına astılar diyor bir türkümüzde.İndim derelerine, bilmem nerelerine kaytan bıyıklarımı, sürsem nirelerine? Diyor başka çok sevilen bir türkü. Tombul tombul memeleri anlatan türküler hep çok seviliyor, hep satıyor. Kız hepsi senin mi diye soruyor bir şarkı! Sarı şekerim, hadi bize gidelim bana şekerini ver diyor bir başka şarkı…

Sanatta ve edebiyatta sinemada, sosyal medyada hayatın her alanında porno var. Fahişelerin gizemli hayatları, aşkları çok okunuyor, çok izleniyor. Senaristlere ilham, şairlere peri oluyor çoğunlukla onların gizemli be renkli (daha&helliip;)

Prev1 of 2
Use your ← → (arrow) keys to browse

Continue Reading

Çok Okunanlar