Connect with us

Didim

Gazetemize reklam vermek için…

Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz tüm reklamlar ayrıca tüm sosyal medya kanallarımızda instagram + facebook + youtube da ve www.didimjetmagazin.com internet sitemizde bedelsiz yer alır.

Published

on

Didim Jet Gazetesi_Umut Kaşan

Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz tüm reklamlar ayrıca tüm sosyal medya kanallarımızda instagram + facebook + youtube da ve www.didimjetmagazin.com internet sitemizde bedelsiz yer alır.

 • İşinizi ve hizmetlerinizi anlattığınız bilgilendirici metin , satışa yönelik
 • Özel Basın Bülteni,
 • Özel Röportajlar,
 • Davet, Açılış,
 • Duyuru , Kampanya ve tüm diğer tanıtıcı faaliyetler için gazetemiz size bedelsiz “Profesyonel Reklam Desteği” de sağlayacaktır.
  ( Görsel grafik tasarım ve tanıtıcı video hazırlamak gibi )

Bununla beraber tüketici nerede ise biz de oradayız. Özellikle çok aktif olduğumuz instagramda çok takipçili üç ayrı hesap Story ve Story Video ve Post özel tanıtımları ( tanıtım metinleri ) ile sizi işinizi, ürününüzü, kampanyanızı satışa yönelik özel reklamlar ile duyurur.

Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz Reklam hem gazetemiz üzerinden hem de tüm sosyal medya kanalları üzerinden ayrı yayınlananır. Gazetemize :

 • TAM SAYFA (28,5 cm x 41,5)
 • YARIM SAYFA (28,5 cm x 16,5)
 • ÇEYREK  SAYFA (9,5 cm x 16,5)  Reklam verebilirsiniz.

İnstagram Story Post ve Post Video Nedir ?

Instagram ‘Stories’ yani ‘Hikayeler’ özelliği kullanıcıların ekranına düşen, profile girmeyi gerektirmeyen 15 sn’lık özel dikey formattı olan ve 24 saat içerisinde otomatik olarak silinen fotoğrafların paylaşılmasını sağlıyor. Bu şekilde takipçilerinizi ve firmanızı etiketleyerek reklamı size yönlendiriyor, paylaştığınız fotoğrafları milyonlarca takipçi görüyor ve bu fotoğraflar instagram standarları gereği 24 saat içerisinde siliniyor.

Instagram ‘Post’ yani ‘Video Paylaşım’ özelliği profilinizde ilgili paylaşım tarihinde sabitlenen takipçilerinizin beğeni ve görüşlerine açık paylaşımlardır. Sizin profilinize girildiğinde görülebilir. Bu instagram paylaşımları özel reklam görseli, olabildiği gibi size özel kısa bir video ve tanıtım metni de olabiliyor. İnstagram standartları ile 59 sn lik paylaşımlara imkan veren bu “Post Video” özelliğini milyonlarca kişi-firma – marka profosyonel tanıtım için kullanıyor.

TAM SAYFA REKLAM

Gazetemizin çıkan bir baskısında “Tam bir Sayfa” reklamlar (28,5 cm x 41,5) için görsel reklam ve video reklam tasarımlarımız ücretsizdir.

Tam sayfa reklam için öncelikle yerimizin müsait olması gerekiyor.İlgili reklam alanı en çok talep edilen reklam alan olduğu için daimi önceliğimiz mevcutta reklam veren kişi firma ve markalar olduğu için reklam alanımız var ise reklamınızı kabul edebiliyoruz.

 • Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz tam sayfa Reklam ile 15 gün boyunca tüm sosyal medya kanallarımızdan post + story post ve story video paylaşımları ile sosyal medyada da reklamınızı yapıyoruz. Size özel hazırladığımız tüm reklam envanterini daha sonra da kullanmanız için sizinle de paylaşıyoruz.
 • 15 gün boyunca hep aynı tanıtım videosunun paylaşılmaması için de üç farklı ayrı kısa tanıtım videosu hazırlıyoruz. Tam Sayfa Gazete Reklamı paketinde  5 ayrı story paylaşım görseli tasarımı ve 3 ayrı story video post vardır.”
 •  Didim’in çok sevilen ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen “@didim_jet_sosyete” tescilli marka insagram hesabı Ege İdea Dergi instagram hesabı @didimdergi ve gazetemizin instagram hesabı @didimjetmagazin sadece “Didim Jet Magazin Gazetesindeki” reklamları paylaşır ve duyurur.
  Bununla beraber @dualiteli Umut Kaşan da size gereken reklam desteğini sağlar.
 • @didim_jet_sosyete” insagram hesabında, gazetemizdeki tam sayfa reklam içeriği ile aynı olacak şekilde her gün “Story Video” olarak yer alacaktır. Bazen günde iki kez iki ayrı paylaşım yapıyoruz.
 • Gazetemizdeki reklam görselinizi instagram postu olarak da paylaşıyoruz.
 • @didim_jet_sosyete” paylaşımlarının yanı sıra isme özel bir pencere ile reklamınızı profilinde sabitliyor.
 • @didim_jet_sosyete” story ve post paylaşımlarında web sitenize ya da ilgili satış sayfanıza link yönlendiriyor.
 •  wwww.didimjetmagazin.com internet sitemizde Jet Reklam linkinde göreceğiniz gibi ilgili reklamınızın Youtube kanallarında da yer almasını sağlıyor ve bu linki web sitemizde de paylaşıyoruz.

YARIM SAYFA REKLAM

Gazetemizin çıkan bir baskısında ” Yarım Sayfa” reklamlar (28,5 cm x 16,5) için görsel reklam ve video reklam tasarımlarımız ücretsizdir. Tam sayfa reklam için öncelikle yerimizin müsait olması gerekiyor. İlgili reklam alanı için daimi önceliğimiz mevcutta reklam veren kişi firma ve markalar olduğu için reklam alanımız var ise reklamınızı kabul edebiliyoruz.

 • Gazete reklam tasarımları ile birlikte size özel instagram ve facebook kısa video tanıtımlarınız için de ayrıca tasarım bedeli talep etmiyoruz. Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz tam sayfa reklam ile 15 gün boyunca tüm sosyal medya kanallarımızdan post + story ve story video paylaşımları ile sosyal medyada da reklamınızı yapıyoruz. Size özel hazırladığımız tüm reklam envanterini daha sonra da kullanmanız için sizinle de paylaşıyoruz.
 • Yarım Sayfa gazete reklamı paketinde  2 ayrı paylaşım görseli tasarımı ve 1 ayrı story video paylaşımı hazırlıyor 15 güm boyunca tüm sosyal medya hesaplarımızda düzenli aralıklarla paylaşıyoruz.
 • Didim’in çok sevilen ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen “@didim_jet_sosyete” tescilli marka insagram hesabı Ege İdea Dergi instagram hesabı @didimdergi ve gazetemizin instagram hesabı @didimjetmagazin sadece Didim Jet Magazin Gazetesindeki reklamları paylaşır ve duyurur. Bununla beraber @dualiteli Umut Kaşan da size gereken profosyonel reklam desteğini sağlar.
 • @didim_jet_sosyete” insagram hesabında gazetemizdeki yarım sayfa reklam içeriği ile aynı olacak şekilde düzenli aralıklarla “Story Video” olarak yer alacaktır.
 • @didim_jet_sosyete” paylaşımlarının yanı sıra isme özel bir pencere ile reklamınızı 15 gün boyunca profilinde sabitliyor. ( Reklam çalışmamız bitince siliniyor )
 • @didim_jet_sosyete” story ve post paylaşımlarında İlgili satış sayfanıza ya da web sitenize link yönlendiriyor.
 • wwww.didimjetmagazin.com internet sitemizde “Jet Reklam” linkinde göreceğiniz gibi reklamınızı web sitemizde de paylaşıyoruz.

Kısaca Didim Jet Magazin Gazetemize vereceğiniz Yam Sayfa Reklam ile size özel 2 ayrı tanıtım görseli (tanıtım metni) + 1 instagram post video + 1 instagram story video + instagramda Didim Jet Sosyete Hesabı dahil 3 ayrı hesaptan 15 gün byounca düzenli reklam.

 

ÇEYREK SAYFA REKLAM

Gazetemizin çıkan bir baskısında ” Çeyrek Sayfa” reklamlar (9,5 cm x 16,5) için görsel reklam tasarımlarımız ücretsizdir. Çeyrek sayfa reklam için öncelikle yerimizin müsait olması gerekiyor. İlgili reklam alanı için daimi önceliğimiz mevcutta reklam veren kişi firma ve markalar olduğu için reklam alanımız var ise reklamınızı kabul edebiliyoruz.

 • Gazete için hazırladığımız reklam tasarımlarınızı aynı zamanda story paylaşımında kullanıyoruz.
 • Didim’in çok sevilen ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen “@didim_jet_sosyete” tescilli marka insagram hesabı Ege İdea Dergi instagram hesabı @didimdergi ve gazetemizin instagram hesabı @didimjetmagazin sadece Didim Jet Magazin Gazetesindeki reklamları paylaşır ve duyurur. Bununla beraber @dualiteli Umut Kaşan da size gereken profosyonel reklam desteğini sağlar.
 • @didim_jet_sosyete” insagram hesabında 15 gün boyunca gazetemizde kullandığımız görsel reklamı düzenli aralıklarla “Story ” olarak yer paylaşır. İnternet siteniz ya da ilgili satış sayfanıza link yönlendirir. Sizden gelen etiketleri kabul eder.

 

Didim

Aşılanma sonrası gelişen mıknatıslanma halinin aşı ile ilgisi nedir?

Kaşık düşmüyor çünkü cilt yağı yapışkan vazifesi görüyor ve gözle görmediğimiz mikro pütürlükleri var, aynen araba lastiği gibi düşün, kaşık bu sebeple kaymıyor

Published

on

Aşıdan sonra bizlere gelen “Mıknatıs gibiyim” videolarının, elbet bilimsel bir açıklaması vardır diyordum varmış.

Dr.Alp Sirman, net olarak bu yaşanan mıknatıslanma durumunun aşı ile bir ilgisi yoktur diyor.

Bana göre de o diyorsa yoktur . Kendisini tanımayanlar için Dr. Alp Sırman, medyada sağlık yalanlarını anlatan “Sağlık Balonları” adlı iki kitabı olan, sürekli işin doğrusunu söylemek adında yazan çizen anlatan bir hekim, popüler bilim’de yazıyor ve çok değerli televizyon programları yapıyor. Türk Tabipler Birliği’ne bağlı görev yapan Dr. Alp Sirman’nın söylediklerini ve açıklamalarını uzun yıllardır takip eden bendeniz de söylediklerini ve paylaştığı bilgileri çok önemsiyorum. Dr. Alp Sırman bey bu durumun aşı ile kesin ilgisinin olmadığını söyledi. Bu arada tabii ben de bu mıknatıslanma etkisinin sebebini daha da çok merak ettim.

Biliyorum ya bu durum placebo etkisi değil ya, ondan daha da çok merak ettim. Kendimce araştırdım.

Şöyle bir açıklama da Mikrobiyolog Ertan Çakmak Bey’den geldi. ” Yeni bir şey değil bu durum ve net aşıyla ilgisi yok. Koluna bir pusula tut, ibrenin yönü değişmiyorsa manyetik değilsindir. Bu durum insan cildinin yağı ve pütürlü olması nedeniyle oluşan kayma direncinden kaynaklanıyor. İnsan da manyetik değil, dimagnetik molekülerden oluştuğu için manyetik olamaz. Kaşık düşmüyor çünkü cilt yağı yapışkan vazifesi görüyor ve gözle görmediğimiz mikro pütürlükleri var, aynen araba lastiği gibi düşün, kaşık bu sebeple kaymıyor ” diyor. En azından benim gibi bu durum ile karşılaşan ve haklı bir şüphe ile yaklaşanlar, durumu sorgulayanlara edinebildiğim bilimsel açıklamalarla cevap niteliğinde olsun istedim.

Bu durumun aşı ile ilgisi yokmuş. Dr.Alp Sırman ve Mikrobiyolog Ertan Çakmak başta olmak üzere değerli bilgilere ve ilginize çok teşekkür ederim.

#UmutKaşan #Didim – 11.06.2021

Continue Reading

Didim

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a yapılan çirkin saldırıyı kınıyorum !

Şiddet nereden ve hangi haklı sebepten gelirse gelsin aynı şiddetle kınıyorum. Şiddet dilini yüceltenleri ve şiddeti körükleyenleri de kınıyorum. Bu yazıyı yazarken, durumunun iyi olduğunu öğrendiğim Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Published

on

Ahmet Deniz Atabay

Gecenin şu yarısı Didim Belediye Başkanı’na kimliği belirsiz kişilerce çirkin bir saldırı yapıldığını, ki her kaynakta farklı bir bilgi ve bilgi kirliliği var, CHP İstanbul Milletvekili M.Akif Hamzaçebi’nin kendi tweetinde paylaştığı bilgiye göre Didim’de 15 kişinin beyzbol sopaları ile Başkan Atabay’a saldırıda bulunduğunu okudum.

Nasıl yani !

Az önce de ben bu satırları yazarken Didim CHP İlçe Başkanlığı’nın facebook sayfasından da bir paylaşım geldi.
Çok değerli yol arkadaşlarım diye başlayan paylaşım, Didim Belediye Başkanımız A. Deniz Atabay 15 kişilik bir çete tarafından hain bir saldırıya uğramıştır. Şu an hastanededir. Destekleriniz bekliyoruz. Çağrısıydı.

Didim’de neler oluyor !!!
Başkana kim, neden ve dahası nasıl saldırdı? Didim Belediye Başkanı’nın korumaları ne iş yapar! Neredeydiler? Bu güvenlik zafiyetinin mantıklı bir açıklaması var mıdır?

Şiddet nereden ve nasıl gelirse gelsin aynı şiddetle kınıyorum.

Didim Belediye Başkanı nasıl korunamaz !!!
Bu güvenlik zafiyetinin sebebi nedir? Bu sevimsiz haberi ilk duyuran, Ses Gazetesi’ne göre, saldırı sırasında başkan avukatı ile birlikteymiş. Avukatı ne durumdadır?

Yahu böyle bir şey olabilir mi !!! Farklı farklı bilgiler geliyor. Otel çalışanı olduğu iddia edilen 15 kişi saldırmış. Ses Gazetesi de 4 saldırgandan bahsediyor haberinde.

Yahu Belediye Başkanı bu adam! Didim Belediye Başkanı. Ha bir ha üç ha beş ha on beş! Korumaları neredeydi? Neden kimse saldırganları durduramadı! Konuya dair sosyal medyada okuduklarım dışında detaylı bir bilgim de yok !

Ben bu yazıyı yazarken Belediyenin Sosyal Medya hesabından paylaşılan bir bilgi de göremedim. Bildiğimiz şudur. Bugün gün içerisinde, uzun zamandır Didim Belediyesi ile ciddi problemler yaşayan, kamuoyunda ikizkuleler olarak bilinen, daha önce de kaçak yapı gerekçesi ve de çeşitli farklı gerekçeler ile çeşitli zamanlarda, inşaat faaliyetleri durdurulan, fakat geçen yıl görkemli bir tören ile açılış yapan 5* MarilOtel’in bu sabah saatlerinde işyeri açma ve işletme ruhsatının olmaması sebebiyle Didim Belediyesi Zabıta amirliğince mühürlendiği.

İşte kimisi de yapılan bu çirkin saldırının otel işçilerinin gerçekleştirdiğini yazmış. Emniyet güçleri gerekli soruşturmayı ivedilikle yapacaktır inancındayım. Yani, niyet de okumayalım ama ortada apaçık uzun zamandır devam eden bir husumet varken, herkesin mühürlenme sırasında bile sevimsiz bir arbede yaşanmaması için dualar ettiği aynı günün gecesi nasıl olur da Belediye Başkanı yeterince korunamaz !

Şiddet nereden ve hangi haklı sebepten gelirse gelsin aynı şiddetle kınıyorum. Şiddet dilini yüceltenleri ve şiddeti körükleyenleri de kınıyorum. Bu yazıyı yazarken, durumunun iyi olduğunu öğrendiğim Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Bu arada herkesin bildiği gibi bu husumet apaçık ortadayken, Belediye Başkanını bile koyuyamayan, mevcut güvenlik zaafiyetinin bir an evvel yok edilerek, emir kulu tüm belediye çalışanlarının can ve mal güvenliğinin de yeterince iyi korunması gerektiğine dikkat çekmek isterim. #UmutKaşan #EgeideaDergi #Didim

Continue Reading

Didim

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Aydın Çine’de yaşayan Ayşe Çamcıoğlu, uzun zamandır hayalini kurduğu restaurant açtı. Ayşe hanımın eşi Kasım Çamcıoğlu, ‘’Ayşe hanım ev mutfağındaki yeteneklerini müşterileriyle buluşturdu. Hayalini kurduğu restaurantı açması beni, oğullarım Volkan Barış Çamcıoğlu ve BahricanÇamcıoğlu’nu çok mutlu etti’’ dedi.

Published

on

Modern iş dünyasında, çalışanlara lezzetli bir durak…. Aydın Çine’de yaşayan Ayşe Çamcıoğlu, uzun zamandır hayalini kurduğu restaurant açma fikrini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Çine’de uzun yıllardır kantin işletmeciliği yapan Ayşe hanım, modern iş dünyasının en büyük sıkıntısı yemek sorunu. Yoğun iş temposu, iş görüşmeleri, projeler, toplantılar derken çalışanlar sağlıklı beslenmeye pek fırsat bulamıyorlar. Atıştırmalıklar, fastfood yiyecekler ve sağlıksız beslenme nedeniyle bozulan sağlık düzeni, farklı hastalıklar olarak geri dönebiliyor. Bununla beraber, lezzeti tamamlayan asıl şeyin sosyalleşme olduğunu söyleyen Ayşe hanım, birlikte yenilmeyen yemekler ya da hızlıca ayak üstü yenilen fastfood insanların özlem duyduğu ev yemeklerinin önemini bir kez daha göstermiş oldu dedi.

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Çine’de ev yemekleri özlemini gideren Ayşe hanım, Ege yöresi’nin güzel yemeklerine ev mutfağı lezzetini katarak, kalite ve hijyeninden ödün vermeden, Covid-19 tedbirlerini maksimum düzeyde dikkat ederek, iş dünyasının yoğun temposundakilere, öğrenci, kursiyer ve ailelere kısaca tüm müşterilerine her gün farklı bir menü ile hizmet verdiklerini söyleyerek şöyle devam etti;

Barış Restaurant’ın ev yemeklerinin, gün içinde özlem duyulan yemekler olması sürpriz değil. Bir çok farklı çeşit arasında zeytinyağlılar başı çekiyor. Ardı sıra yöresel ot ve et yemekleri, geleneksel tüm tatlar restaurantımızda bulabilirsiniz. Ayrıca restaurantımıza gelemeyen misafirlerimize paket servisi ile hizmet verdiklerini belirtti.

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Ramazan’a özel zengin menü 

Ramazan ayına özel zengin iftar menüleri de hazırladıklarını belirten Ayşe hanım, “Ramazan ayı boyunca, klasik lezzetlerimizin yanında Ramazanla bütünleşmiş lezzetleri de içeren özel menüler hazırlıyoruz. Oruç ibadetlerini yerine getiren vatandaşlarımıza, tüm gün boş kalan midelerini yormayacak hafif ve lezzetli yemekler hazırlamaya özen gösteriyoruz. Bu lezzetler için restaurantımıza gelebilir ya da paket servis alarak ulaşabilirsiniz’’ dedi.

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

En Büyük Destekçim Ailem

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

24 yıldır birlikte bu hayatı paylaştığını dile getiren Ayşe hanımın eşi Kasım Çamcıoğlu, ‘’Ayşe hanım ev mutfağındaki yeteneklerini müşterileriyle buluşturdu. Hayalini kurduğu restaurantı açması beni, oğullarım Volkan Barış Çamcıoğlu ve BahricanÇamcıoğlu’nu çok mutlu etti’’ dedi.

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Mutfaktaki lezzet ve hijyeninden ödün vermeden yıldır ev yemekleri yapan  eşim Ayşe hanımın yemeklerini, “Çine’de yaşıyorsanız ya da yolunuz düştüyse Çine’deki Barış Restaurantımıza mutlaka bekleriz” dedi.

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Çine’de Lezzetin Yeni Adresi Barış Restaurant Ayşe Çamcıoğlu

Continue Reading

Çok Okunanlar