Connect with us

Hakkımızda

Künye : Sorumlu Yazı İşleri Müdürü/Editör/ Genel Yayın Yönetmeni : Umut Kaşan

Yönetim Yeri: İdea Yayıncılık Tasarım ve Ajans Hizmetleri

Adres : Efeler Mah. Atatürk Bulv. 1433 Sok. Cumhuriyet İş Merkezi. No:2 Kat:5 D: 15- 17 Didim Aydın

REKLAM İÇİN : @didim_jet_sosyete // @dualiteli // @didimdergi // @didimjetmagazin

didim_jet-sosyete_tescilli_markadir

didim_jet-sosyete_tescilli_markadir. Didim Jet Magazin gazetesi ile çözüm ortaklığı yapar.

Didim Jet Magazin Gazetesi & Didim Jet Sosyete & Ege İdea dergi & Umut Kaşan

Jet Magazin Gazetesi gerçek bir güç birliğidir. Vatandaş haberciliği yapar. Her 15 günde bir yayınlanır. 2.000 Ad basılır ve tüm Didim’de ücretsiz dağıtılır. Gazetemizde yer alan tüm haber ve reklamlar sosyal medyada üç ayrı hesapta üç farklı dil ve reklam tarzında paylaşılır. Didim’in çok takipçili marka sosyetesi Didim jet Sosyete ve Umut Kaşan ortaklığında yayın yapar. Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve Yayın Sorumlusu  Umut Kaşan’dır. Erengül Çerçi başta olmak üzere tüm fahri muhabirlerimize okurlarımıza ve firmalarımıza çok teşekkür ederiz.

Çok da iyi bilindiği gibi herkes iyi yüzemez, herkes iyi uçamaz, herkes de iyi koşamaz. Yaptığımız haber ve reklamların uçana, koşana, kaçana bile ulaşacağını biz biliyoruz çünkü böyle çalışıyoruz. Biz üç ayrı tarzı, kanalı gazetemizde ve sosyal medya hesaplarımızda birleştirdik. Bakmayın adının Didim Jet Magazin Gazetesi olduğuna, evet belki magazin haberciliği önceliğimiz olacak ama Didim için özgün özel haberler de ve röportajlarımız da olacaktır.

Didim Jet Magazin Gazetesi Didim Jet Sosyete, Ege İdea Dergi ve Umut Kaşan güç birliği ile oluşmuştur.  Didim Jet Magazin gazetesinde herkes kabul gören hali ile, en iyi yaptığı işi yapıyor.

Taklitleri çıkan, çok sevilen çok takip edilen TESCİLLİ MARKA Didim Jet Sosyete’miz sosyal medya ayağımızdan sorumlu İnstagram: @didim_jet_sosyete .

Ege İdea Dergi ekibi haber içerikleri ve editöryal düzenlemede aktif, Umut Kaşan da genel sorumlu. Haber, röportajlar ve bildiğiniz gibi reklam tasarımları, çay demlemek, ofisi paspaslamak da ona ait. Bizim jet Sosyetemiz gizemini koruyacak. Açık kimliğini ve güzel yüzünü sözleşmemiz gereği bir süre daha paylaşmayacak. Artık sadece gazetemizde yer alan haberleri ve reklamları @didim_jet_sosyete instagram hesabı üzerinden takipçilerine duyuracak. Yani aslında artık sadece gazetesini paylaşacak. Gazetemizin ve Didim Jet Sosyete’nin görünen yüzü de resmi sorumlusu da Umut Kaşan.

Gazetemiz öyle katalog yayınlarından değildir.  Magazin ağırlıklı yayınlarımızda ve sosyal medya paylaşımlarımızdan da görüleceği üzere her sayımızda haber değeri taşıyan içerik ve özel haber ve röportajlarımız vardır.

Soru:  Kendim kişisel hesaplarımdan da sponsorlu reklam yapabilirim. Neden Jet Magazin Gazetesine reklam vereyim?

Cevap: Elbette firma ya da işletme hesaplarınızdan kendiniz de kendi reklamınızı yapabilirsiniz ama lütfen unutmayın ki hangi mecrada ücretli reklam yaparsanız yapın reklamınız hakkındaki son bilgiyi de yine aynı mecra veriyor. Siz de bu bilgiye koşulsuz ve sorgusuz inanarak yol alıyorsunuz.

Ödediğiniz reklam da zaten öncelikle sizin arkadaşınıza müşterinize gidiyor ya da zaten sayfanızı beğenen kişileri baz alarak tanırım yapıyorsunuz. Sizi en yakınlarınıza ve ücretli tanıtıyorlar.

Üstelik reklam için en çok tercih edilen Facebook ya da İnstagram platformları reklamları öylesine reklam ve kötü reklam doldu ki artık güvenilikleri sorgulanıyor.

Aldığınız like (beğeni) sayıları, reklamı gören kişi sayısı müşteri ya da kazanç olarak da geri dönmüyor. Çünkü Facebook ya da İnstagram size  asla “ Üzgünüm piyasalar kötü reklamını şu kadar insan gördü, ekranı kaydıranı bile saydım ama olmadı” da demeyecektir.

Marka bilinirliğine katkı sunan gerçekte oldukça da pahalı bu tarz reklamların ve reklamı yapılan ürünlerin satış hedeflerinde gerçek karşılığının olup olmadığı tartışma konusudur.

Yerel bir gazeteye ya da yazılı basında çıkan doğru reklam firmanızı marka ya da ürününüzü doğrudan müşteriye taşıyan en kestirme ve bilinen en güvenli yol olmaya devam ediyor. Üstelik Jet Magazin Gazetesinde çıkan her reklamı,  sosyal medyada güçlü çok takipçili üç hesap daha reklam paketiniz oranında paylaşıyor.

Gazetemizde yayınlanan tüm reklamları @didim_jet_sosyete + @didimjetmagazin + @didimdergi  de  paylaşıyor @dualiteli de Hem sanal yayınlarda hem de gazetede reklamınız olacak. İstiyoruz ki SATIŞ karşılığı olan ETKİLİ Reklamlarınız OLSUN.

SORU : Jet magazin gazetesine bayram tebriği gibi özel gün ve kutlama ilanları verebilir miyim? Açık Duyurular Yapabilir miyim? Tasarım desteği sağlıyor musunuz?

CEVAP : Jet Magazin Gazetesi’nde çıkan her reklam için tasarım desteği sağlıyoruz.

Resmi ilanlar dışındaki bayram tebriği gibi özel gün ve kutlama ilanlarınız için en doğru yayın mecralarından birisi olan Gazetemiz Jet Magazin güçlü tasarımcılarla, pazarlama ve reklam diline hakim işinde profosyonel bir ekiple hizmet veriyor.

Reklam tasarımları için fark ödemiyorsunuz ve gazetemizin dağıtımına çok özen gösteriyoruz.