Connect with us

Gizlilik Politikası

Biz kimiz :

Didim Jet Magazin Gazetesi

Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi

didimjetmagazin.com sitesi (bundan sonra Didim Jet Magazin Gazetesi) olarak bahsedilecektir), kullanıcıların kişisel bilgilerini toplamaz.

GEZİNME GİZLİLİĞİ

Didim Jet Magazin Gazetesi web sitesinin sunucusu, HTTPS (bağlantı güvenliği) sertifikası kullanır.

HTTPS protokolü sayesinde kullanıcılar Didim Jet Magazin Gazetesi’e bağlantı sağlandıktan sonra tüm içerik, ziyaret edecekleri sayfanın adresi dahil, şifrelenmiş olarak yapılır. Dolayısıyla, Didim Jet Magazin Gazetesi’nde tam olarak hangi sayfada gezildiği tespit edilemediği için servis Sağlayıcı, bağlantıya müdahale edemez. Yani Internet Servis Sağlayıcınız, gireceğiniz sayfa adresini bilemeyeceğinden, o sayfaya özel sansür uygulayamaz, sayfaya yapılan bağlantıyı yavaşlatamaz ya da sayfayı başka bir adrese yönlendiremez.

REKLAMLAR

Didim Jet Magazin Gazetesi, Google Adsense reklamları kullanmaktadır. Ancak, kullanıcıların ilgi alanlarına, cinsiyet ve yaş gibi demografik bilgilerine ve Google Hesabı kayıtlarına dayalı reklamlar göstermeye yarayan ve Google’ın ziyaret bilgilerinizi toplayarak ilgi alanı kategorileri oluşturmasını sağlayan Kişiselleştirilmiş reklamlar ile daha alakalı reklamlar yayınlamak için reklamverenin kitle bilgilerini kullanan Üçüncü taraf reklamlar Didim Jet Magazin Gazetesi’nde kullanılmaz.

ZİYARETÇİ ANALİZİ

Didim Jet Magazin Gazetesi, ziyaretçi trafiğini takip etmek için Google Analytics servisini kullanmaktadır. Ancak, Adsense kodunda olduğu gibi, Analytics kodlarında da ziyaretçilerin demografik ve coğrafi özellikleri ile ilgi alanlarını takip eden özellikler devre dışı bırakılmıştır.

Google’ın web ve uygulama tarama geçmişinizi Google hesaplarınız ile ilişkilendirmesini ve Google hesaplarınızdan gelen bu bilgileri reklamları kişiselleştirmek için kullanmasını sağlayan, oturum açan Google kullanıcılarından toplanan verileri de içeren Yeniden Pazarlama ve Kitle Demografisi ve İlgili Alanı Raporlaması özellikleri Didim Jet Magazin Gazetesi’nde etkin değildir.

SOSYAL PAYLAŞIM

Facebook tarafından web sitelerine sunulan “Paylaş” ve “Beğen” gibi butonlar, tarayıcı tarafından toplanan bilgilerin Facebook’a gönderilmesine olanak sağlar. Bu butonlar Didim Jet Magazin Gazetesi’nde kullanılmaz. Didim Jet Magazin Gazetesi’nde yer alan sosyal medya paylaşım araçları java script içermeyen linkler olarak tasarlanmıştır.

Facebook’un yaş, cinsiyet gibi demografik bilgileri elde etmesine olanak sağlayan Facebook Analytics ve Facebook Pixel kodları Didim Jet Magazin Gazetesi’de yer alır.

SİTE İÇİ ARAMA

Didim Jet Magazin Gazetesi, site içi arama motoru olarak, tüm aramalarınızı kaydeden Google’ı değil DuckDuckGo’yu kullanır. DuckDuckGo, aramalarınızda tamamen anonimlik ve gizlilik sağlar. Arama sonuçlarınız kaydedilmediği gibi bu sonuçlar tıkladığınız sitelerle paylaşılmaz, kişiselleşmiş reklamlara yönlendirilmezsiniz.

ABONE SİSTEMİ

Didim Jet Magazin Gazetesi e-gazete aboneliğine dair tanımlarda yer alan, kullanıcıların adı soyadı, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya ve iletişim kurmaya yönelik veriler Didim Jet Magazin Gazetesi veri tabanında saklanır. Hiçbir şekilde online ödeme sistemi kullanmaz.

SÖZLEŞMENİN GÜNCELLİĞİ

Didim Jet Magazin Gazetesi, Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini, sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.

Didim Jet Magazin Gazetesi’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümleri, sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Didim Jet Magazin Gazetesi’de uygulanan gizlilik politikası, çerezler, reklam sistemi ve diğer uygulamalarla ilgili olarak her türlü görüş, dilek, şikayet ve sorularınızı info@didimjetmagazin.com adresine iletebilir ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.